GSM ALT ve ÜST YAPI İŞLERİ

İS-KA Kurumsal Hizmetler olarak, Telekom faaliyetleri alanında 26 adet saha ve 4 adet teknik personelimizle yıllık olarak değişen yüksekliklerde 300-350 adet kule alt yapı ve enerji tesis işi kapasitemizle proje bazlı çözümler üreterek operatörlere hizmet vermekteyiz.

Survey planlama ile başlayan sürecimiz kurulum ve devreye alma işlemleri ile tamamlanmaktadır, ayrıca montaj sonrası oluşan problemlere de deneyimli personellerimizle keşif değerlendirme ve revizyon işlemleri yapmaktadır.

FİBER OPTİK ALT YAPI İŞLERİ

Kurumsal fiber optik altyapı hizmetleri kapsamında Türkiye genelinde kazı, dolgu ve yatay sondaj uygulamaları ile karayolu ve demiryolu geçişleri yaparak fiber optik kablo döşeme işleri ile kayıpsız ve ileri teknolojiye sahip cihazlarla ek ve sonlandırma işleri yapmaktayız. Bu bağlamda Backbon, FTTX ve FTTH bağlantılarıyla son kullanıcıya ulaştırılması projelerinde hizmetler verilmektedir.

Şebeke operatörlerinin müşterilerine sundukları internet ve data hizmetlerinin arkasında sürekli ve kaliteli altyapı desteğimiz yer almaktadır.

MONTAJ SONRASI DESTEK HİZMETLERİ

Yer altı görüntüleme sistemleri ve diğer yöntemler ile montaj sonrası kulede oluşan değişimlerin belirlenmesi, malzeme eksiği ve kalite tespiti, temel yapısında var olan eksiklerin tahribatsız olarak tespiti.

  • Örnek olarak, bir kulede alabileceğimiz sonuçlarda süs betonu kalınlığı, beton içerisindeki donatıların düzenli yada düzensiz oluşları.

  • Sahada gözlenen dolgu tipi ve dolgu kalınlığı.

  • Temel betonunda kırık olup olmadığı varsa bu kırıkların kaç cm boyutlarında olduğu. Temelin güncel kottan yaklaşık kaç metre altta olduğu.

  • Temele uzanan ayakların boyutları, temel de kullanılan donatıların çap ölçüleri gibi bilgilere.

  • Ayaklar arasında ki demir donatı sehpaların düzenli yada düzenli olmadığı gibi bilgilere ulaşılabilmektedir.